Exam Reader - Sınav Okuyucu

Sınav Kağıtlarını Kolayca Okuyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.93 MB
  • Version 1.4.7
  • Dil Türkçe
  • Firma BEBYAZ
Yazılı ve Deneme kağıtlarını cevap anahtarı ile hızlı ve kolay bir şekilde telefonunuzun kamerası yardımı ile sınav puanını hesaplayın.

Cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz optik okuyucu Exam Reader ile sınavlarınızı kolayca okutun ve puanları hızlıca hesaplatın. Öğretmenler için geliştirilmiş olan uygulama ile sınavları daha hızlı şekilde okuyacaklardır. Öğrenci kaynaklı taşırma hataları için geliştirilmiş sistemi bulunan uygulama cevap anahtarında tolerans sağlar. Dikey ve Yatay cevap anahtarı okuyabilir ve kolayca sonuçları ekrana çıkartabilir. Optik Cevap Anahtarı okuma araçları arasında en çok soru sayısı okuyabilen uygulamalar arasındadır tek sefere 10 ila 200 soruyu okuyabilir. Sınav cevap anahtarı ile öğrencinin cevap anahtarını aynı ekranda karşılaştırabilir hangi sorusunun yanlış olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun gibi kolaylıklar sunan uygulama Markette 5 üzerinden 3.9 alarak öğretmenleri memnun etmiş gözüküyor. 

 

Uygulamayı ilk defa kullanacak kullanıcılar için ilk girişte tanıtım videosu ile karşılıyor ve detayları sizler için anlatıyor yanlışlık ile kapatır veya yeniden izlemek isteyenler için Ayarlar bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Yapılan testlerde benzer uygulamalar oranla daha yüksek bir cevap kağıtlarını sorunsuz okumaktadır sorunlu okumalarda tek tuşla yapımcıya yollayarak destek talep edebiliyorsunuz.

Daha Fazla Göster
Exam Reader - Sınav Okuyucu indir